Firmamız Sega Lojistik 2009 yılından bugüne hızla büyümeye devam eden grup şirketi olup kendi bünyesinde Lojistik, Gümrükleme, Dış ticaret ve Turizm hizmeti vermektedir. Sega Lojistik ve Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi dünyanın her ülkesinde bulunan acente ağı, sorunsuz ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla her türlü kargoyu müşterilerinin talepleri doğrultusunda en hızlı ve güvenli şekilde teslim edebilmektedir.

İletişim

+90 0212 510 05 55

Esentepe Mah. Dergiler Sok. No:29 Kat:3-4 Şişli İstanbul

info@segalojistik.com

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Öğrenci Taşımacılığı

Kuruluşumuz öğrenci taşımacılığında hizmeti en üst düzeye çıkarmayı ve güvenilir taşımacılık yapmayı ilke haline getirmiştir. Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar kontrol edildikten sonra hizmete başlatılır. Firmamızın çalışanları her zaman güler yüzlü olup, öğrencilerimize saygı, sevgi çerçevesinde taşımacılığı sevdirmeyi prensip edinmiştir.

Firmamız öğrenci taşımacılığında gerekli olan bütün güvenlik ve kalite standartlarına sahiptir. 

Öğrencilerimizin zamanında ulaşımını sağlayabilmek için yönetmeliğe uygun 0-5 yaş arası araçlarımızın her türlü güvenlik şartlarını yerine getirmiş bulunmaktayız.

Ayrıca öğrencilerimiz her türlü kazaya karşı özel koltuk sigortaları ile de sigortalanmaktadır.

İstenildiği taktir de araç takip sistemi ve veli bilgilendirme sistemimizden de yararlanabilirsiniz.