Firmamız Sega Lojistik 2009 yılından bugüne hızla büyümeye devam eden grup şirketi olup kendi bünyesinde Lojistik, Gümrükleme, Dış ticaret ve Turizm hizmeti vermektedir. Sega Lojistik ve Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi dünyanın her ülkesinde bulunan acente ağı, sorunsuz ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla her türlü kargoyu müşterilerinin talepleri doğrultusunda en hızlı ve güvenli şekilde teslim edebilmektedir.

İletişim

+90 0212 510 05 55

Esentepe Mah. Dergiler Sok. No:29 Kat:3-4 Şişli İstanbul

info@segalojistik.com

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığında günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Sega Turizm olarak personel taşımacılığında zaman ve konforun önemini çok iyi bildiğimizden misafirlerimizin zaman kaybı yaşamadan ulaşımını güvenli bir şekilde sağlamak en büyük sorumluluklarımızdan biridir.

Yolcularımızın güvenliği, konforu ve zamanında teslimi Sega Turizm güvencesindedir. Tüm araçlarımız yüksek güvenlik donanımları ile donatılmış olup, konfor bakımından da üst düzeyde ve periyodik bakımları yapılmış yüksek konfora haiz 0-5 yaşında araçlardan oluşmaktadır.

Düzenli olarak eğitime tabi tutulmuş tecrübeli servis kaptanlarımız yolcularımızın her isteğine cevap verebilecek yeterliliktedir.