Firmamız Sega Lojistik 2009 yılından bugüne hızla büyümeye devam eden grup şirketi olup kendi bünyesinde Lojistik, Gümrükleme, Dış ticaret ve Turizm hizmeti vermektedir. Sega Lojistik ve Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi dünyanın her ülkesinde bulunan acente ağı, sorunsuz ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla her türlü kargoyu müşterilerinin talepleri doğrultusunda en hızlı ve güvenli şekilde teslim edebilmektedir.

İletişim

+90 0212 510 05 55

Esentepe Mah. Dergiler Sok. No:29 Kat:3-4 Şişli İstanbul

info@segalojistik.com

Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Transfer Hizmetleri

Sizleri ve misafirlerinizi uzman ekibimizle karşılar, park yeri, otopark bedeli, trafik stresi ve yorgunluk hissettirmeden gideceğiniz yere kolaylıkla ulaştırırız.

Dilerseniz konforlu araçlarımızla seminer, toplantı, konferans gibi toplu organizasyonlarınıza katılımcıları sizin bir temsilciniz olarak ağırlar ve memnun kalacakları şekilde varış noktalarına ulaştırırız.

Ayrıca sunmuş olduğumuz tahsis kiralama hizmeti ile  gün boyu veya seçtiğiniz saat dilimleri arasında gideceğiniz yerlere size eşlik edecek bir adet şoför ve seçtiğiniz araç ile hizmet verebiliriz.